Pozycjonowanie

Pozycjonowanie polega na ciągłym zdobywaniu coraz to nowych, mocnych linków z anchorem na dane słowo kluczowe.

Optymalizacja

Optymalizacja serwisu powinna być naszym podstawowym krokiem zanim zaczniemy „zabawę” w SEO. .

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Z każdym dniem coraz to więcej osób zaczyna uważać Internet za swoje podstawowe, a przynajmniej najważniejsze źródło wiedzy o otaczającym świecie. W sieci szukamy informacji z najróżniejszych dziedzin: kultury, rozrywki, aktualności, ekonomii, polityki i wielu innych. Poprzez Internet coraz częściej zamawiamy potrzebne nam produkty lub znajdujemy adresy potrzebnych nam firm i sklepów. Jednym słowem strony internetowe zastępują nam ogłoszenia w gazetach czy tez spisów numerów w książce internetowej czy panoramie firm. Za każdym razem, gdy w okienko wyszukiwarki internetowej wpisujemy hasło mamy nadzieję, że szybko i bez zbędnego kombinowania uda się nam odnaleźć potrzebne nam strony internetowe. I tutaj właśnie w grę wchodzi usługa o nazwie pozycjonowanie.

Każda firma, która odpowiednio dobierze słowa kluczowe, czyli hasła, który przeciętny człowiek wpisuje do przeglądarki szukając interesujących go informacji, i będzie systematycznie zlecać usługę pozycjonowania ma szanse na to by ich strony internetowe mogły pojawić się wysoko na liście pokazywanych przez wyszukiwarkę wyników. Oznacza to, że osoba szukająca informacji zapozna się szybko z jej ofertą i najprawdopodobniej z niej skorzysta. Posiadając stronę firmową, na której oferujemy dane usługi chcemy zyskiwać nowych klientów. Jednak nie będzie to możliwe, jeśli odpowiednio nie zoptymalizujemy (o tym na poprzedniej stronie), a następnie wypozycjonujemy strony.?

Pozycjonowanie polega na ciągłym zdobywaniu coraz to nowych, mocnych linków z anchorem na dane słowo kluczowe. Czym jest anchor? Jest to opis linku zawarty pomiędzy znacznikami a i /a.